Hoşgeldin, Ziyaretçi! [Kayıt Ol |Giriş Yap

Yeni Sarışın Canan

Yeni Sarışın Canan - Resim1Yeni Sarışın Canan - Resim2Yeni Sarışın Canan - Resim3

Yepyeni bir partner olarak burada sizlere mükemmeliyeti tattıracak bir kadın olduğumuzu bilmenizi isterim. Seks görüşmelerinde sizleri en iyi derecede tatmin edeceğimden hiç şüpheniz olmasın. Daha detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.

 • İsim: Canan
  Yas: 26
  Boy: 1.75
  Kilo: 56
 • Anal yok kondom şart
 • Yeni bayan
 • Not: Resimler bire bir bana ait ama şuanda saçlarımı kestirdim bilginize

Etrafınızda mutlaka vardır böyle kişiler siz öylesiniz diye söylemiyorum ama sürekli şikayet eden sürekli söylenen ve her zaman haklı olduğunu düşünen kişiler. Peki siz öyle misiniz? sürekli ben haklıyım, sürekli ben eziliyorum, ben yoruluyorum, benim isteklerim olmuyor diyerek başının etini yediğiniz oluyor mu sevgilinizin ya da eşinizin. Peki ne kadar tahammül edilebilir bu duruma ya da ne kadar katlanabilir bu duruma bir insan. Siz sürekli mızmızlanarak kendinizi anlatmaya çalışırken ne kadar katlanır hayat arkadaşınız bu duruma? Hepimizin istediği hayatı yaşamak hakkı ya da özgürlüklerimiz bizim için önemli evet ama bir ilişki içinde sürekli kendini düşünmek doğru mu? benim şu şikayetim var ya da şunu istedim alamadım demek yerine eşinize nasılsın ya da benim kadar sende yoruluyorsun demek ne kadar zor. Hayat herkesi ayrı ayrı yorarken en huzur bulunması gereken yerde yani evinde ayrı ayrı sıkıntılarla uğraşmak daha çok yormayacak mı sevgilinizi.  Bir birliktelik iki kişinin birlikte sırtlandığı bir yük olmak yerine beraber yürünen eğlenceli bir yol olabilir pekala. Önemli olan yükleri birlikte srtlamak ve zor geçen dönemlerde eşinize destek olmak. Sürekli şikayet edip başının etini yediğimiz insan bir anda beraber yürüdüğümüz yoldan ayrılmak isterse herşey için çok geç olabilir. Hayat arkadaşı olmak hiç kolay değil. Sadece biraz fedakarlık yapmak gerekir gelecek mutlu günler için bazen.

  

Processing your request, Please wait....

2 cevap yazıldı: “Yeni Sarışın Canan”

 1. giden var mı arkadaşlar? yorum lütfen?

 2. Güzel bir hatun resimlerle aynı yüzüde güzel gerçekten yeni gelmiş temiz ve bakımlı güler yüzlü ve ilgili sevecen ilgilenenlere tavsiye edilir.

Cevap Yaz