Yeni Kız Sıla

Yeni Kız Sıla - Resim1Yeni Kız Sıla - Resim2Yeni Kız Sıla - Resim3Yeni Kız Sıla - Resim4Yeni Kız Sıla - Resim5

İlan Detayları

 • Listelenen: 11 Kasım 2016 20:23
 • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Yeni kızınız Sıla olarak Eskişehir’de henüz çok taze bir partnerim. Sizlerin aklını bağından alacak güzellikte bir bayan olduğumu bilmenizi isterim. Sizlerde seksi en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız benimle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Siz Eskişehir’in yakışıklı beylerine kısaca kendimden bahsetmek istiyorum.

 • Yaş: 29
 • Kilo: 52
 • Boy: 1.70
 • Kendi evinde ve otelde
 • Renkli gözlü

Depomin her canlıda bulunan, bağımlılık ya da mutluluk hormonu olarak nitelendirilen sağlıklı insanların beyninde salgılanan bir hormondur. Bu hormon bütün canlılarda bulunur ve salgılanmaya başladığı zaman mutlu olunmaya başlar. Ama bir anda oluşacak bir hormon olmadığından, bu hormonu salgılamak için bir nedeniniz olmalıdır.

Depomin hormonu aynı zamanda bağımlılık hormonudur. İnsanların herhangi bir şeye bağımlı olduğunda, o bağımlılığını gördüğü zaman ya da kullandığı zaman salgılanarak mutlu eden bir hormondur. Yani beynin bir şekilde uyarılması gerekmektedir. Siz bir kitap okurken, film izlerken ya da arkadaşlarınızla görüştüğünüz zaman mutlu olmanızı serotonin hormonu salgılanır ve mutlu olunur. Burada dikkat etmeniz gereken iki hormonu birbirine karıştırmamanız gerekiyor.

Bağımlı olan insanlarda bu hormonu beyin salgılamaya başlar ve karşılığında mutlu olunur. Eğer gerçekten bir insana aşıksanız ve o insana sizlerde bağımlıysanız o zaman aşırı derece de bu hormonu o insanı gördüğünüz zaman salgılamaya başlayacaksınız. Aynı şekilde o insanı görmediğiniz zaman bağımlı olduğunuzdan ve beyin depomin hormonu salgılamak istediğinden sizler acı çekersiniz.

Bu durum uyuşturucu, alkol ya da sigara bağımlılarında da aynı şekilde devam eder. Zaten uzmanlar yaptıkları araştırmada bağımlılık yapan herhangi bir madde kullanan insanlarla aşık olan bir insanın depomin hormonunu aynı şekilde salgıladığı da fark etmişlerdir. Aşk güzel bir şeydir. Ama sizlerde bunu bağımlı hale getirdiğiniz zaman dikkatli olmalısınız

Listing ID: 23258260a59eca54

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Cevap yazıldı: “Yeni Kız Sıla”

 1. Ozan 25 Mayıs 201719:00

  Selam arkadaslar ben esk boyle harika kendi resimleriyle calisan isinin hakkini veren bi escort tanimadim bebek gibi masallah

  Yanıtla

Cevap Yaz