Sarışın Güzel Berra

Sarışın Güzel Berra - Resim1Sarışın Güzel Berra - Resim2

İlan Detayları

  • Listelenen: 10 Kasım 2016 17:55
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Sarışın hatun Berra tanıtım yazısına hoş geldiniz. Siz elit beylere kendi fiziksel özelliklerimden bahsetmek istiyorum. Detaylı bilgiye ulaşmak isteyen beylerin beni sitede bulunan telefon numaramdan arayabilirsiniz.

  • Yaş: 25
  • Boy: 1.70
  • Kilo: 60
  • Anal seks yapıyorum kondom isteğe bağlı
  • Sadece Kendi evimde görüşüyorum

Modanın sadece kadınlar tarafından kullanıldığını ve erkeklerin ilgisini çekmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Belki bu yüzyıllar önce doğru olabilir, ama günümüzde artık erkekler de dış görünüşüne dikkat ettiğinden moda özellikle son 50 yıldır erkeklerin de büyük ilgisini görmektedir. Birçok erkek modayı yakından takip ediyor. Tabi ki kendi tarzlarını insanlara benimseten birçok erkek ünlü vardır. Bu erkek ünlülerin öncülük ettiği tarzları sizlere yazıyoruz.

Elvis Presley genç yaşta hayatına veda ederek aramızdan ayrılan bu ünlü Rock starının ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala birçoğu insan onun gibi geniş paçalı kıyafetler, kabarık saçlar ve deri ceket giyinerek dolaşıyorlar

Malcolm X Dünya çapında ünlü olan bu isim sadece siyahi olan vatandaşların değil, herkesin fötr şapka taktığından, günümüzde bile hala birçoğu insan fötr şapka kullanmaktadır.

Sean Connery Beyazperdenin en ünlü isimlerinden olan aktörün yarattığı, siyah takım elbise ve beyaz gömlek unutulmaz. Ayrıca beyaz mendil ve kullandığı silah birçoğu insanın hayranlık duymasına neden olmuştur.

Al Pacino deri siyah mont dediğiniz zaman akla bu isim gelmektedir. Siyah mont ile özdeşleşen sanatçıya hayran olduğundan, sürekli olarak sanatçı bu montu giymektedir.

John F. Kennedy pahalı kıyafetler giyinmeyi seviyordu. Koyu renkli kıyafetler giyinmesi ve giyindiği ceketlerin iki düğmeli olması ile tarz yarattı. Hala günümüzde insanlar onun yarattığı bu tarzı kullanmaktadır.

 

Listing ID: 74358249699ae41c

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz