Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Aşk Hakkında Hiç Bilmedikleriniz

  • Listelenen: 8 Kasım 2016 12:15
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Aşk hakkında hiç bilmedikleriniz

Aşk sadece karşılıklı olarak sevgiden ibaret değildir. Ya da sürekli olarak o insanı düşünüyorsanız, o insanın yanında mutlu oluyorsanız bunlar evet sizin aşk yaşadığınızı göstermektedir. Ama yapılan bir ankette insanların aşk hakkında bilmediği birçok detay çıkmış. Bizlerde sizlerin belki de aşk hakkında daha önceden hiç duymadığınız ve hiç düşünmediğiniz bu detaylardan birkaç tanesini bu yazımız içerisinde yazmak istiyoruz.

Aşk Hakkında Çiftlerin Yorumları

Aşık olan çiftlerin mutlaka birbirleri ile birlikte oluyorken cinsel arzularının olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü insanlarda cinsel hormon her zaman yüksek değildir. Hem erkeğin hem de kadının testesteron adı verilen hormonu yüksek olduğundan cinsel arzularının da yüksek olacağı bilinmektedir. Bu hormon yüksek olmasa da size karşı aşk yaşayabilir. Partneriniz sizi cinsellik olarak arzulamıyorsa, bu size aşık olmadığı anlamına gelmeyecektir.

Aşk Mutluluk Salgılar

Aşık olduğunuz zaman vücudunuzun Dopamin adı verilen hormonun salgılandığını biliyor musunuz? Bu hormonun ne demek olduğunu bilmiyorsanız, uyuşturucu kullananlar ya da sigara kullananların salgıladığı bağımlılık yapan bir hormon olmaktadır. Ve aşık olunduğu zaman bağımlı insanlar gibi bu hormon salgılanmaktadır.  Aşık olan insanların zeka seviyesi aynı olsa bile birlikte olduğu insanın her dediğini yapma isteği olacağından, bir insan çok küçük yaştaki bir insanın zekasına sahip olacaktır. Özellikle de aşkın ilk zamanlarında o insanı karşınızda gördüğünüz zaman bu durumu yaşamanız daha çok olacaktır.

aşk

aşk

Etiket yok

799 total views, 1 today

  

Listing ID: 707581f10549fe80

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com