Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Anal Yapan Gülbanu

  • Listelenen: 8 Eylül 2016 02:12
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Anal Yapan Gülbanu - Resim1Anal Yapan Gülbanu - Resim2

Tanıtım:

Anal yapan bayan olarak Eskişehir’de nadir bulunan bir partnerim. Sizlere seks ile yaşayabileceğiniz her şeyi yaşatacak bir partner olarak görüşmeleri gerçekleştirmek için sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek istemekteyim. Siz beylerin hayallerini süsleyen güzellik olarak burada Eskişehir’de bulunuyorum. Benimle çılgınlar gibi seks yapmak isteyen beylerin aramalarını bekliyor olacağım.

  • Yaş: 29
  • Boy: 1.65
  • Kilo: 55
  • Sınırsız anal

Algılarınızı geliştirmek için yapmanız gerekenler

Bu yazımız içerisinde insanların algılarından üçünü ele alarak inceleyeceğiz. Sizler de var olan görsel, işitsel ve dokunsal algılarınızı geliştirmek istiyorsanız bu yazımız tam olarak sizlere uygun olmaktadır.

Algının öncelikle kelime anlamını sizlere açıklayalım. Baktığınız, duyduğunuz ya da dokunduğunuz herhangi bir şeyi anlamak demektir. Sizler gördüğünüz, duyduğunuz ya da dokunduğunuz şeyleri daha çabuk ve hızlı bir şekilde algılamak istiyorsanız o zaman bu yazımızı okuyun ve uygulayın. Sizler de göreceksiniz ki yazımız içerisinde bu 3 algıyı geliştirmiş olacaksınız. Bu algıların gelişe bilmesi için zihninizin boş olması gerekmektedir.

Öncelikle baktığınız herhangi bir şeyi anlayacak olduğunuz görsel algınızı nasıl geliştirecek olduğunuzu sizlere açıklayalım. Herhangi bir şey düşünmeden bir manzaranın karşısına geçin (Bu bir resim ya da tablo da olabilir.) 10 saniye boyunda manzara çok dikkatlice bakın. Sizler de manzara baktıklarınızı aklınızda kalması için not edin. Ama 10 saniyeden uzun bakmayın. Daha sonra yine 10 saniye bakın ve yine başka bir sayfaya not edin. Arada bir fark var mı? İlk yazdığınız not ile ikinci arasında bir şey eklenmiş mi?

İşitsel algıyı nasıl geliştirecek olduğunuz konusunda yapmanız gerekenler: Çok gürültülü olan kalabalık bir yere gidin. Ve kaç tane ses duyuyorsunuz? Motor sesi, araba sesi, çocuk sesi… aynı yerde bir de gözlerinizi kapatın ve sesleri dinleyin. Artış oldu mu?

Dokunsal algıyı değiştirmek için: masanın başına geçerek gözlerinizi kapatın. Ve eşyalara dokunarak ne olduğunu bulmaya çalışın.

Etiket yok

12302 total views, 1 today

  

Listing ID: 31557d09895825e0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com